p > Blog (Můj deník) > 3.3. - 7.3.2009 - Stockholm (Švédsko)

Zpět
Pošli link kamarádovi 7.3.09 23:59 

3.3. - 7.3.2009 - Stockholm (Švédsko)

Na internetu jsem našel skvělou akci...letenky včetně včech poplatků zadarmo, tak by byl hřích to nevyužít. Odlet byl z Krakowa až k večeru, ale do Krakowa cesta dlouhá, tak jsme se tu a tam zastavili na nějakou tu cache. Večer jsme doletěli na letiště Skavsta odkud nás dovezl autobus až do historického censta Stockholmu. Město mělo svou atmosféru (bodejť by ne, když se rozkládá na 11 ostrovech a je to zároveň královské město).  
 
Ubytování jsme zajistil telefonicky už předem na první tři noci, tudíž nebylo kde spěchat a do půlnoci jsme si hezky nasvětlené město prošli a odlovili 10 dalších cachí. V hostelu jsme spali v 9ti postelovém pokoji, ale většinou jsme tam byli maximálně čtyři. Další dny jsme od rána až do noci chodili po památkách a cachích. Ubytování jsme měli hned vedle Nobelova muzea a tím byla dána i jednoduchá orientace při našich návratech na hotel.  
 
Na posledních 24 hodin pobytu jsme si z půjčovny pronajali kola (araby) a jali se prozkoumat odlehlejší části Stockholmu. Bohužel mi asi po 10 km praskla špice v kole a museli jsme se vrátit vyměnit mé kolo. Pak jsme si dali 24hodinové cyklo rodeo na ledě. :) Už jste třeba zažili pocit, že na kole se cítíte bezpečněji, než na vlastních nohách (kolo mělo asi zimní pneumatiky :-D ). V 10.00 v sobotu jsme po dlouhé jízdě vrátili kola a autobusem vyrazili zpět na letiště a bez problémů doletěli do Krakova a ve sněhové vánici dojeli až domů.  
 
 
 
 
 logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tri65dni
logo tvp
hledat uživatele Uživatelé
hledat uživatele
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 17. 1. 2019 Svátek má Drahoslav
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz