hoarder > Filmy

Výchozí fotka: 'images' (kliknutím zobrazíš detail)

   Hodnocené    Komentované    Chci vidět    Nejoblíbenější    Nejméně oblíbené    


 Filmy komentovane uživatelem: 13 / 815. místoDatumHodnotil
Mama Další informace Fotogalerie Videoukázka10.6.2013
          
Jako milovník hororů můžu doporučit, důstojné herecké výkony i efekty. Jen ten konec mi připadl hodně přeslazený. I tak u mnoha scén mě hodně zamrazilo. Stojí za podívanou.
Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase Další informace Fotogalerie Videoukázka13.10.2012
          
K tomuhle se dá napsat snad jen to, že to je typický skvělá a zábavná britská komedie, ostatně Chris O'Dowd z IT Crowd je záruka, že to pobavení bude a když se k tomu přidá ještě dobrý příběh o cestování v čase, tak z toho vyleze fakt velká zábava.
Srbský film Další informace Fotogalerie11.10.2012
          
Nemyslím si, že tohle někdo točil, aby ostatní šokoval. Režisér a scénarista je prostě katalogový multiúchyl, který si splnil svůj dětský sen a vyblil obsah své patologicky nemocné hlavy na plátno. Naprostá zvrácenost o tom, kdo všechno a do jakých otvorů se dá ošukat. A věřte, že pro dvojku už zůstalo málo tabu a děr, kam by hlavní hrdina mohl vrazit své enormní péro. Ale mladý, talentovaný psychopat nás třeba přesvědčí o opaku, tedy pokud tohle neuvidí jeho sexuolog a nenařídí okamžitou kastraci. Nicméně jsem rád, že jsem to viděl a už se nikdy nemusím stydět za své sexuální libůstky. Opíchat hnisavou ránu vzniklou po operaci hrtanu na krku své babičky se teď jeví jako naprosto pohodová a prudérní heterosexuální praktika.
Dům snů Další informace Fotogalerie Videoukázka19.7.2012
          
Zlom ve filmu (kdo jsem) vede ke konzumaci béčkového filmu, ale velice jsem byl překvapen nasledným dějem. Craig byl zase užasný, film doporučuji pro nostalgickou náladu.
Pouta Další informace Fotogalerie Videoukázka8.1.2011
Vyborná koprodukce která po pár minutách mě zcela pohltila a nenechala mě se odtrhnout až do konce. Film je zasazen do důvěryhodného prostředí minulého režimu s vynikajícími rekvizitami, které vyvolají v diváku nostalgické vzpomínky. Chtěl bych upozornit na Lukáše Latináka, který mě opravdu pozitivně překvapil svým hereckým projevem,ale i ostatní nepokulhávají. Je zarážející, že před sametovou revolucí opravdu takhle bezpečnostní složky a systém sám mohl zrůdně fungovat. Pak se tedy nedivme, že takové silně emotivní příběhy se stávali den co den. Stojí se na tento film podívat.
Naposledy upraveno 24.01.12 21:49:32 uživatelem hoarder
Habermannův mlýn Další informace Fotogalerie19.12.2010
          
Klobouk dolů pane Herz. To bylo opravdu famózní drama o lidské nenávisti.
Neporazitelný II: Poslední zůstává Další informace Fotogalerie Videoukázka28.10.2010
          
Po první­m dílu, který nasadil vysokou laťku je pokračování­ velmi slušné. Falk v jiné roli než Columbo je prostě unikátní. Škoda jen,že tu neni vic boxerských zápasů. Souboje a finalni zápas jsou celkem slušné. Můj pocit z filmu je dobrý. Prostě film co jistě neurazi a u kterého jsem se nenudil.
Naposledy upraveno 28.10.10 15:06:15 uživatelem hoarder
Snílek Další informace Fotogalerie2.10.2010
          
Dakota byla opět skvělá.Tuto mladou herečku mám já osobně opravdu velmi rád pro její­ přirozený talent. Kurt mě také nezklamal a spolu jim to velmi slušelo, což filmu jen a jen prospělo. Pěkný příběh ze sportovní­ho respektive dostihového prostředí­, kdy divák zná sice happy end už od samého začátku, ale je dějem pronesen až do konce utírají­c si slzy z tváře. Takové malé POHLAZENÍ PO SRDÍČKU. :thumbsup:
Naposledy upraveno 02.10.10 12:17:10 uživatelem hoarder
Život je krásný Další informace Fotogalerie Videoukázka2.8.2010
          
Tržby USA $57,563,264 Tržby Celosvětově $229,163,264 Benigniho mistrovský kousek melodramatu u kterého i muži pláčou 100%
Vekslák 1 Další informace Fotogalerie Videoukázka17.4.2010
          
co dodat :idea: mladej blbej realita mu nakopala zadek
Naposledy upraveno 17.04.10 01:11:10 uživatelem hoarder
District 9 Další informace Fotogalerie Videoukázka3.1.2010
          
Toto je film, na který se dá podívat s odstupem času klidně podruhé.Mám rád filmy po kterých člověk zůstane nehybně sedět a hltá každý záběr, kdy z "kreveťáků" na konci máte pocit, že nejsou tak odlišní a o nic horší než lidstvo samo.A pak dojdete domů jak opařený a přemýšlíte nad filmem celý večer. Je to opravdu sci- fi ze vším všudy. Jen mě mrzí, že takových kvalitních filmů k zamyšlení není víc. Klobouk dolů :thumbsup: :thumbsup:
Forrest Gump Další informace Fotogalerie Videoukázka6.2.2009
          
Co na tento kultovní snímek říct?Snad jen to,co omývám dokola po vás lidičky,je to unikát své kvality s lehce humorní a osvěžující nostalgií.Až budete plakat a přitom ještě cenit zuby od smíchu a na srdci mít nádherný pocit,tak se asi díváte na Forrest Gump. :thumbsup:
Terminátor Další informace Fotogalerie Videoukázka31.8.2009
          
Já si myslím,že je to jeden z sci-fi kultovních filmů,na které se dá podívat i vícekrát než jen jednou.I pokračování Terminator 2 a 3 jsou taky dost povedené :thumbsup:logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tri65dni
logo tvp
hledat uživatele Uživatelé
hledat uživatele
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 17. 10. 2019 Svátek má Hedvika
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz