Kostelec nad orlicí Kostelec nad orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj  41 letoffline Klob1 >

Jméno:
PavelNarozen:27. května 1977, muž 41 let, Blíženci
Bydliště: Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj
Byl online:7. 12. 2018
O sobě: Vztah zatím neuvádím, to se uvidí podle okolností i druhého člověka, jaký bude? Vážným zájemcům je možné povolit vstup do fotoalba plných fotos. Mám své vlastní Hudební studio, veškerou tvorbu a umění.Malování. Fotím a na táčím kamerou různé. Štíhlý,blond, oči modré.VŠE dr. IQ125, USO ELEKTRO, svobodný, bezdětný. Nekurák. Neholduji alkoholu. Veselý,romantický, věrný,upřímný,pracovitý,rodinný typ. Rád kutím v domku u řeky. Auta. Tun. Mám rád děti a přírodu. Zatím jsem poznal jen lež.Měl jsem knír jako muškětýr, ale už plně jsem oholen., Životní motto: Najít někoho,pro koho by stálo za to žít .
Rodinný stav:
svobodnýOrientace:heterosexuální
Postava:štíhlá, 173 cm, 60 kg
Vzdělání:středoškolské, obor informatika, obchod, finance, ekonomika, energetika, služby, průmysl, zemědělství
Závislosti:alkohol piju jen příležitostně a s mírou, vůbec nekouřím
Zájmy:romantika, posezení s přáteli, divadlo, internet, studium, zdravý životní styl, poslouchám country a bluegrass, duchovni hudbu, elektronickou hudbu, filmovou hudbu, folk, house, klasickou hudbu, lidovou hudbu a folklor, metal, pop, rock, taneční hudbu, techno a muzikálovou hudbu, horolezectví, lyžování, motoristické sporty, plavání, stolní tenis, golf, tanec, pěší turistika, jezdectví a běhání ne za děvčaty, ale za dopravou, když si jezdí jak se zlíbí.už také není tak, Vše poznáš.
Hledám: ženu od 15 do 54 let; 1. Zpěvačku, popř hudebnici pro tvorbu v hudebním studiu. Okolí Rychnova n. Kněž.,Hradec Králové,Pardubice,Ústí nad Orlicí. 2. Slušná,normální.Pokud možno nekuřák, ale není zatím překážkou. A ne Hospodský typ. A, co vznikne nebo bude se uvidí?

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tri65dni
logo tvp
hledat uživatele Uživatelé
hledat uživatele
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 13. 12. 2018 Svátek má Lucie
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz