Kostelec nad orlicí Kostelec nad orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj  41 letoffline Klob1 >

Jméno:
PavelNarozen:27. května 1977, muž 41 let, Blíženci
Bydliště: Kostelec nad Orlicí Kostelec nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj
Byl online:12. 8. 2018
O sobě: Vztah zatím neuvádím, to se uvidí podle okolností i druhého člověka, jaký bude? Vážným zájemcům je možné povolit vstup do fotoalba plných fotos. Mám své vlastní Hudební studio, veškerou tvorbu a umění.Malování. Fotím a na táčím kamerou různé. Štíhlý,blond, oči modré.VŠE dr. IQ125, USO ELEKTRO, svobodný, bezdětný. Nekurák. Neholduji alkoholu. Veselý,romantický, věrný,upřímný,pracovitý,rodinný typ. Rád kutím v domku u řeky. Auta. Tun. Mám rád děti a přírodu. Zatím jsem poznal jen lež.Měl jsem knír jako muškětýr, ale už plně jsem oholen., Životní motto: Najít někoho,pro koho by stálo za to žít 15-39
Rodinný stav:
svobodnýOrientace:heterosexuální
Postava:štíhlá, 173 cm, 60 kg
Vzdělání:středoškolské, obor informatika, obchod, finance, ekonomika, energetika, služby, průmysl, zemědělství
Závislosti:alkohol piju jen příležitostně a s mírou, vůbec nekouřím
Zájmy:romantika, posezení s přáteli, divadlo, internet, studium, zdravý životní styl, poslouchám country a bluegrass, duchovni hudbu, elektronickou hudbu, filmovou hudbu, folk, house, klasickou hudbu, lidovou hudbu a folklor, metal, pop, rock, taneční hudbu, techno a muzikálovou hudbu, horolezectví, lyžování, motoristické sporty, plavání, stolní tenis, golf, tanec, pěší turistika, jezdectví a běhání ne za děvčaty, ale za dopravou, když si jezdí jak se zlíbí.už také není tak, Vše poznáš.
Hledám: ženu od 15 do 54 let; Okolí Rychnova n. Kněž.,Hradec Králové,Pardubice,Ústí nad Orlicí. Slušná,normální.Pokud možno nekuřák, ale není zatím překážkou. A ne Hospodský typ. A, co vznikne nebo bude se uvidí? Zpěvačku, popř hudebnici pro tvorbu v hudebním studiu.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tri65dni
logo tvp
hledat uživatele Uživatelé
hledat uživatele
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 24. 10. 2018 Svátek má Nina
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz