master19 > Filmy

Výchozí fotka: '' (kliknutím zobrazíš detail)

   Hodnocené    Komentované    Nejoblíbenější    Nejméně oblíbené    

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  

 Filmy komentovane uživatelem: 2032 / 7. místoDatumHodnotil
Městečko na dlani Další informace Fotogalerie27.10.2017
          
Pořád stejné, lidé jsou nepoučitelní. V každé postavě lze nalézt paralelu dnešní doby, což způsobuje až mrazení. Předloze tedy není co vytknout, herecká sestava taktéž až snová, přesto mi něco chybělo k dokonalému prožitku.
Muzzikanti Další informace Fotogalerie27.10.2017
          
Hvězdička z lítosti... Je to sice hezké si za hromadu peněz udělat radost, ale ke koukání to fakt není. Reálně je to odpad! jak vyšitý. Pro Petra Šišku mám slabost a některé jeho projekty oceňuji velmi kladně. Ne tak tento. Úvodní záplavu product placementu střídá záplava patos placementu, což je možná ještě horší. Dobrou hudbu přebíjí příšerná a divák se marně snaží něčeho chytit, přičemž mu zdatně podkopává nohy zmatečný střih a sebeparodické repliky. Když už bych se začal rozněžňovat, začne se s bohem a je to zase v pytli. Myslím, že jsem dokázal rozklíčovat mnohé, včetně "básnikovského" pohledu Štěpánka a píšťalky, ale přesto si myslím, že to nemůže být prostě myšleno vážně. O to více oceňuju skutečného Izziho, který si jde na svůj vlastní pohřeb, genialitu Jarka Nohavici a ... a ... a už nic. Už u závěrečných titulků jsem měl nutkavou potřebu pustit si Choking hazard. Jako ten film!
Pohádka o putování Další informace Fotogalerie26.10.2017
          
Tohle má k pohádce daleko. Kromě draka/nedraka a Májovy schopnosti vycítit (a později přitáhnout) zlato zde není prakticky nic "nadpřirozeného". A i tenhle "čuch na prachy" lze považovat za jistou parafrázi. O to víc nutno zdůraznit žánry takříkajíc v druhém sledu: sociální drama, historická freska, postapo survival, psychologické podobenství. Vše s hmatatelným ruským rukopisem. Hloubku bezradnosti a beznaděje ze ztráty smyslu života po shledání sourozenců dokáže svou působivostí přebít jen morová epidemie. Hutné, působivé, strašidelné... Ke komentáři gudaulina nutno podotknout, že i Marta zestárne, jen to na ní není tak patrné.
Zlatý časy na Klondike Další informace Fotogalerie25.10.2017
Hudba a pár dobře udělaných záběrů přírody nemůže ani zdaleka kompenzovat nehodnotitelné herce a prachmizerný scénář.
Radost až do rána Další informace Fotogalerie23.10.2017
          
Normalizované psychologické drama o zhýralých dělnících socialismu. Jak absurdně to zní, tak absurdně to vypadá. Nejlepší je Béda Jiřího Krampola, jinak nemá dohromady smysl cokoliv zmiňovat. Taky mě zklamalo, že přes tématický i herecký potenciál tento film neobsahuje prakticky žádné odhalené scény (kromě pivního mozolu Josefa Somra), které ho mohly aspoň tímto směrem "obohatit"...
Špunti na vodě Další informace Fotogalerie22.10.2017
Nelogický, nudný a vykládající slepenec. Samozřejmě je prakticky nemožné natočit něco stoprocentně originálního, ale obšlehnout koncept a každou druhou scénu, to už je skoro moc... Herecky nudné jako scénář sám, jediný kdo stojí za zmínku (a jeho je ta hvězdička z hodnocení) je Hynek Čermák. Docela jsem se těšil a možná proto je zklamání tak veliké.
Čas pracuje pro vraha Další informace Fotogalerie18.10.2017
          
Z tohoto filmu si určitě bud pamatovat tu náplast přes vlasy, kterou Franta Němec nosil poté, co mu srovnali fasádu. Jinak celkem zapeklitá detektivka s herci lepšími příběhu.
Kontakt Další informace Fotogalerie Videoukázka16.10.2017
          
Je to dvacet let, kdy došlo k Jodiinu kontaktu a během filmu mi to teda připadalo spíš na počátek osmdesátek. To je na jednu stranu špatné - speciální efekty jsou mizerné, ale na druhou stranu dobré, protože tehdy vznikaly legendární sci-fička. Příběh je až na drobné momenty (většinou s tím slizounem - rozumněj s Matthewem) výborný a obsahuje přesně ty zvraty, které divák chce vidět. Začátek je možná zajímavější než druhá polovina, ale díky výborné gradaci je ve druhá půlka naprosto strhující.
Policie Modrava Další informace Fotogalerie16.10.2017
          
Samozřejmý je hlavní neduh a to každý týden jeden zapeklitý mord. Jestli to jde pochopit snadno v New Yorku, hůře v Midsomeru, tak opravdu těžko v Modravě, kde nežije ani 100 lidí. Pokud se přes to přeneseme je to "pohodová" kriminálka (dá-li se to tak napsat), ve které osudy a "charaktery" jednotlivých policajtů často hrají hlavní roli. Vraždy jsou totiž i přes úpornou snahu scénáristů většinou jasné i díky tomu, že vrahem je vždycky "ten novej"... Ale! Díky krásné přírodě, a civilní Soni Norisové se na to dá dívat. Jen tomu Kubovi prostě chybí Hajnej... nebo aspoň Anče.
Ovečka Shaun ve filmu Další informace Fotogalerie13.10.2017
          
No upřímně řečeno, není Shaun v tomhle filmu tak trochu zbytečná? Vynikající jsou ovšem vtípky, kterými jsou jednotlivé scénky napěchované - nejsou pointou, ale prostě slouží k pobavení, tu dětského publika, tu dospělých... Nejlepší samozřejmě terminátor/Walter Sobchak/odchytávač zvěře a taky ten halucinogenní pejsek. Jednou ale bohatě stačilo.
Past na kachnu Další informace Fotogalerie12.10.2017
          
Solidní kriminálka s výborným Macháčkem a Čepkem. Policejní ansámbl ovšem hercky značně pokulhává. Ono prostředí takového lehkého podsvětí potěší a normalizační kriminálka bez rozkrádaček a agentů dvojnásob.
Přežil jsem svou smrt Další informace Fotogalerie9.10.2017
          
Netušil jsem, že vedle famózního filmu "Boxer a smrť" vznikl téměř souběžně i Jasného výklad podobného příběhu. Téma je samozřejmě velmi silné, ale herecky jsem méně spokojený. Možná známí a profláklí herci typu Sováka či Menšíka mi do koncentráku prostě nesedí (ačkoliv Menšíkova dramatická póza je skvělá). Kdybych ho viděl dřív, asi bych hodnotil jinak...
Bába z ledu Další informace Fotogalerie7.10.2017
          
Nesmírně lidský film. Při scénách se syny jsem cítil velkou nutkavou potřebu vstát, jít tam a vylískat jim. Setkání s Broňou a následné kontakty byly zase velmi dojemné a neuvěřitelně intimní (teď nemyslím jen tu explicitně milostnou scénu). Celý film mě tedy udržoval v pozornosti a v citovém napětí. To už se mi dlouho nestalo a u českého filmu ještě déle. Nevyumělkované, přirozené, radostné i smutné, prostě jako život sám...
Příšerky pod hladinou Další informace Fotogalerie7.10.2017
          
Na tomhle filmu nechápu spoustu věcí. Proč Španělé situovali část děje do Ameriky? Proč je hlavní hrdinou otravný, nudný sopel? Proč tvůrci podupali snad všechny fyzikální zákony? Nebyl bych hnidopich, ale zapojování elektrické prodlužky, jiskření kol, exploze nebo ozvěna.... to všechno pod vodou?!?! To už je teda moc.
Aladinova dobrodružství Další informace Fotogalerie6.10.2017
          
Džinova one "man" show.
Chaloupka na vršku Další informace Fotogalerie6.10.2017
          
Večerníček bez špetky vtipu není večerníček...
Svatej z Krejcárku Další informace Fotogalerie5.10.2017
          
Výjimečný film. Nejen tím, že je jedinou hlavní filmovou rolí Václava Kotvy, jindy bezejmenného herce rolí menších než vedlejších. Těžko říct, jestli si nezahrál tak trochu sám sebe. Ano či ne, šlo mu to velmi dobře. Ten kolotoč který se tu roztáčí je svým způsobem neuvěřitelný, přesto smutně pochopitelný. Děj stále více směřuje do naplnění pořekadla pro dobrotu na žebrotu, přesto mě závěr trochu zaskočil...
Objev na Střapaté hůrce Další informace4.10.2017
          
Možná je to škoda, ale v záplavě dnešních rodinných filmů je tohle "dobrodružství" hodně nudné. Možná je to ale i tím, že astronomii za moc dobrodružnou nepokládám ani ve skutečnosti.
Zámek Nekonečno Další informace Fotogalerie2.10.2017
          
Samozřejmě tam zvídavý divák najde úlitby režimu, ale ve své podstatě je to stále platný vzorec, jak se děti dostávají do pasťaku. Tam už je každý postaven před stejnou zeď a záleží na charakteru, jestli ji přeleze. Velmi dobře propracovaná psychologie postav a to nejen chovanců, ale i "věznitelů", což se vidí v málokterém filmu. Tím se stává tenhle film velmi zajímavým. Herecké výkony jsou diskutabilní, ale parta mladíků byla evidentně vybrána velmi citlivě s ohledem na jejich pozdější kariéry. Nad všemi tak nakonec herecky ční Jiří Ornest. Zajímavé je dvojice rodičů Kostka Mayerová, což už byli v té době manželé i ve skutečnosti.
Mazalové Další informace Fotogalerie1.10.2017
Už ta herecká skvadra je podezřelá ovšem výsledek je ještě horší, než bych čekal. Nebo to nechápu.
Doktorská pohádka Další informace Fotogalerie1.10.2017
          
Fantastické představení Vladimíra Menšíka. "Ještě se stavíme u Fafejty, ten mi brousí nože... Teda vlastně skalpely."
Šťastný Luke Další informace Fotogalerie1.10.2017
Nejlepší částí filmu stejně bude úvodní legendární písnička s jízdou po bílém písku, žvýkáním se syslem, fotka s Jolly Jumperem a samozřejmě souboj s vlastním stínem...
Celebrity s.r.o. Další informace Fotogalerie30.9.2017
          
Ale jo, já jsem se párkrát zasmál. Škoda té bezradnosti v druhé půlce, ale Mádlo to docela táhlo...
Tamtam Další informace Fotogalerie30.9.2017
          
Nápad výborný, ale zpracování na facku, Kačka Brnkačka je WTF. Jakože cože?
Špioni jako my Další informace Fotogalerie Videoukázka30.9.2017
          
Není mi jasné, jaktože jsem tuhle Aykroydovku dosud úplně míjel. Přitom nese všechny typické prvky skvělých komedií, na kterých se podílel. Tady se možná někdy až moc tlačí na pilu, ale když člověk vezme v potaz dobu, ve které film vznikl... Dvojka Chase - Aykroyd je k sežrání, skvěle se doplňují, má to hlavu a patu, spoustu skvělých záseků a dostatečně potrhlé finále.
Tenkrát na východě Další informace Fotogalerie Videoukázka27.9.2017
          
Tyhle čisté, načančané a voňavé filmy z divokého západu mi prostě nesedí. Přesto musím ocenit spád a semtam smyslupný vtip.
Osud jménem Kamila Další informace Fotogalerie26.9.2017
          
První polovina je nezáživná ukecanost, kdy divák těžko dovozuje smysl jednotlivých scén. Ve druhé půlce to do sebe zapadne a cvak, past sklapla, zloduši už jen rozcuchaní nervózně kouří vědomi si blížícího se kriminálu. Nejlepší je asi linie s oběma bratry a zmínku zaslouží i bezpáteřní Jiří Klem. Jako kriminálka je to ale dosti slabé.
Žižkovská romance Další informace Fotogalerie25.9.2017
          
Plně se ztotožňuji s Geminiho analytickým komentářem. Velmi nenápadný film s režií a kamerou sršícími nápady, aneb inspiruj se a sám inspiruj. To že zachycují z dnešního pohledu banální zápletku není tak důležité. Důležitá je zachycená atmosféra žižkovské vesnice ve městě s klady a zápory, které k tomu patří(ly). Svobodná matka a na druhé straně vzepření se hlavního hrdiny proti společenským konvencím a rodičům a vůbec... a sociální drama své doby je na světě. Ve vedlejších rolích potěší Jana Brejchová, Eduard Cupák, Stanislav Neumann i další. Z dnešního pohledu jde určitě o zajímavý film.
Pes ro(c)ku Další informace Fotogalerie22.9.2017
          
Podivný patvar, který američané tak nějak tlačí do Tibetu, Čína zase tak nějak do nikam. Rocková muzika je určitě věc skvělá, ale jestli se hodí do podobného typu animáku si jist nejsem.
S tebou mě baví svět Další informace Fotogalerie Videoukázka21.9.2017
          
Tenhle film je jako Májka - zlaté dědictví. Všichni si ji občas rádi dáme, ačkoliv to co je uvnitř není úplně to nejlepší. A tak se radši tváříme, jako že ji nejíme... Pro mě skvělý herecký výkon trojice chlapáků, protkaný hluchými místy, ale i vtipnými momenty.

    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tri65dni
logo tvp
hledat uživatele Uživatelé
hledat uživatele
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 17. 10. 2019 Svátek má Hedvika
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz